SIBS API (1.0.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Description
lt: Aprašymas

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: header
lt: antraštė

en: theme
lt: tema

en: All
lt: Visi

en: Both
lt: Abu

en: text
lt: tekstas

en: color
lt: spalva

en: Database logging
lt: Duomenų bazės prisijungimai
