SIBS API (1.0.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Response
nl: Antwoord

en: header
nl: kop

en: theme
nl: thema

en: All
nl: Alle

en: Both
nl: Beide

en: text
nl: tekst

en: body
nl: berichttekst

en: Request
nl: Verzoek

en: Return URL
nl: Terugkeer-URL

en: color
nl: kleur

en: layout
nl: lay-out

en: Database logging
nl: Database loggen

en: Validity
nl: Geldigheid
