SIBS API (1.0.3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: Description
oc: Descripcion

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Response
oc: Responsa

en: header
oc: entèsta

en: theme
oc: tèma

en: All
oc: Tot

en: Both
oc: Los dos

en: text
oc: tèxte

en: Token
oc: Geton (token)

en: MB
oc: Mo

en: layout
oc: mise en pagina

en: Database logging
oc: Jornalizacion en banca de donadas
