SIBS API (1.0.3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: header
sk: hlavička

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: All
sk: Všetky

en: Both
sk: Oba

en: body
sk: telo

en: Return URL
sk: Návratová URL adresa

en: color
sk: farba

en: Database logging
sk: Záznamy databázy
