SIBS API (1.0.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: header
sq: kreu

en: theme
sq: tema

en: All
sq: Të gjitha

en: Error handling
sq: Trajtimi i gabimeve

en: Database logging
sq: Regjistrimi i veprimtarisë (log) në bazën e të dhënave
