SIBS API (1.0.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: header
ur: ہیڈر

en: MB
ur: میگا بائٹ

en: Database logging
ur: ڈیٹا بیس لاگنگ
