SIBS API (1.0.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Transaction ID
vi: Mã giao dịch

en: Description
vi: Mô tả

en: Date
vi: Ngày tháng

en: None
vi: Không có

en: theme
vi: Giao diện

en: All
vi: Tất cả

en: Both
vi: Cả hai

en: text
vi: văn bản

en: body
vi: phần thân

en: color
vi: màu

en: layout
vi: bố cục

en: Database logging
vi: Ghi nhật ký cơ sở dữ liệu.

en: Validity
vi: Độ hợp lệ
