SIBS API (1.0.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: All
bs: Sve

en: color
bs: boja

en: Database logging
bs: Bilježenje baze podataka
