SIBS API (1.0.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: header
ast: cabecera

en: theme
ast: tema

en: All
ast: Too

en: text
ast: testu
