SIBS API (1.0.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Description
ca: Descripció

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Response
ca: Resposta

en: header
ca: capçalera

en: theme
ca: tema

en: All
ca: Tot

en: Both
ca: Ambdós

en: body
ca: cos

en: layout
ca: disposició

en: Database logging
ca: Registre de la base de dades
