SIBS API (1.0.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: MB
dz: ཨེམ་བི་
