SIBS API (1.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: theme
eo: haŭto

en: All
eo: Ĉiuj

en: color
eo: koloro

en: Database logging
eo: Datumbaza protokolado
