SIBS API (1.0.3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Error Message
gl: Mensaxe de erro

en: header
gl: cabeceira

en: theme
gl: tema

en: All
gl: Todo

en: Both
gl: Ambos

en: text
gl: texto

en: Error handling
gl: Erro de xestión

en: Token
gl: Símbolos

en: body
gl: corpo

en: Database logging
gl: Logs na base de datos
