SIBS API (1.0.4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: All
gu: બધા

en: Both
gu: બંને

en: MB
gu: મેગા બાઈટ
