SIBS API (1.0.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: header
is: haus

en: theme
is: þema

en: All
is: Allt

en: Both
is: Bæði

en: Database logging
is: Gagnagrunnsskráning
