SIBS API (1.0.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: MB
kn: ಎಂಬಿ

en: color
kn: ಬಣ್ಣ
