SIBS API (1.0.4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: header
lv: galvene

en: theme
lv: tēma

en: All
lv: Visi

en: Both
lv: Abi

en: text
lv: teksts

en: Token
lv: Marķieris

en: color
lv: krāsa

en: Database logging
lv: Datubāzes žurnālēšana
