SIBS API (1.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: All
mn: Бүгд

en: Database logging
mn: Мэдээллийн сангийн тэмдэглэл
