SIBS API (1.0.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: All
mr: सर्व
