SIBS API (1.0.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: header
ps: سرۍ

en: All
ps: ټول

en: Both
ps: دواړه
