SIBS API (1.0.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: theme
ro: temă

en: All
ro: Toate

en: Both
ro: Ambele

en: Token
ro: Simbol

en: body
ro: corp

en: MB
ro: MO

en: color
ro: culoare

en: Database logging
ro: Jurnal bază de date
