SIBS API (1.0.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: header
sl: glava

en: theme
sl: tema

en: All
sl: Vsi

en: color
sl: barva

en: Database logging
sl: Beleženje v bazo
