SIBS API (1.0.4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Response
sv: Svar

en: header
sv: sidhuvud

en: theme
sv: tema

en: All
sv: Alla

en: Both
sv: Båda

en: Error handling
sv: Felhantering

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: body
sv: brödtext

en: color
sv: färg

en: Database logging
sv: Databasloggning
