SIBS API (1.0.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: header
te: శీర్షం

en: theme
te: అలంకారం

en: All
te: అన్నీ

en: MB
te: మెబై
