SIBS API (1.0.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: header
th: ส่วนหัวด้านบนของเว็บไซต์

en: theme
th: ธีม

en: All
th: ทั้งหมด

en: color
th: สี

en: Database logging
th: บันทึกลงฐานข้อมูล
