SIBS API (1.0.4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: header
ug: باش

en: theme
ug: ئۇسلۇب

en: All
ug: ھەممە

en: text
ug: تېكىست

en: color
ug: رەڭ
