AI Sidekick (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Inline
sk: V riadku

en: API Key
sk: API Kľúč

en: here
sk: tu

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Modal
sk: Modálny
