AI Sidekick (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Inline
ca: En línia

en: here
ca: aquí

en: No preview
ca: Sense vista prèvia

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan l'usuari passa el ratolí per sobre de la imatge.

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: no preview
ca: sense previsualització

en: The preview image will be shown while editing the content.
ca: La previsualització de la imatge es mostra mentre s'edita el contingut.

en: Preview image style: @style
ca: Previsualitza l'estil d'imatge: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
ca: Breu descripció de la imatge utilitzada pels lectors de pantalla i que es mostra quan la imatge no està carregada. Això és important per a l'accessibilitat.
