AI Sidekick (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Inline
hu: Egy sorban

en: API Key
hu: API-kulcs

en: here
hu: ide

en: Don't display
hu: Ne jelenítse meg

en: No preview
hu: Nincs előnézet

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
hu: A cím buboréksúgóként jelenik meg, ha a felhasználó a kép fölé viszi az egeret.

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: no preview
hu: nincs előnézet

en: The preview image will be shown while editing the content.
hu: Az előnézeti kép lesz megjelenítve a tartalom szerkesztésekor.

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Preview image style: @style
hu: Előnézeti képstílus: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
hu: A kép rövid leírása. Mindaddig ez a szöveg látszik a kép helyén, amíg az nem töltődik be. A képernyőolvasók számára akadálymentesség, a keresőrobotok számára pedig keresőoptimalizálás miatt fontos.
