AI Sidekick (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: here
jv: nag kéné

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
jv: Judhul iki dienggo tool tip nalikā panganggo nggésér mouse nang ndhuwuré gambar.

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: no preview
jv: ora ānā pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
jv: Pratinjau gambar arep ditontonaké nalikā nyunting konten.
