AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Language
bg: Език

en: Inline
bg: В една линия

en: here
bg: Тук

en: Don't display
bg: Не показвай

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bg: Това заглавие се появява, когато потребителя посочи изображението с мишката
