AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: here
bo: འདིར།

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
bo: ཁ་བྱང་ནི་མདའ་རྟགས་པར་རིས་ཀྱི་སྟེང་དུ་བརྒྱུད་སྐབས་སྟོན་དགོས་པའི་གསལ་འདེབས་ཡིན།

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: no preview
bo: སྔོན་ལྟ་མེད

en: The preview image will be shown while editing the content.
bo: པར་རིས་སྔོན་ལྟ་ནི་པར་རིས་བཟོ་བཅོས་བྱེད་སྐབས་སུ་སྟོན་རྒྱུ་ཡིན།
