AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Module
el: Μονάδα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: here
el: εδώ

en: Don't display
el: Να μην εμφανίζεται

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
el: Ο τίτλος εμφανίζεται σαν συμβουλή όταν ο χρήστης καταδείξει την εικόνα με το ποντίκι.

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: no preview
el: χωρίς προεπισκόπηση

en: The preview image will be shown while editing the content.
el: Η εικόνα προεπισκόπισης θα φαίνεται κατά την επεξεργασία του περιεχομένου.
