AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Language
et: Keel

en: Module
et: Moodul

en: Inline
et: Samal real

en: here
et: siin

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: no preview
et: eelvaade puudub

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Preview image style: @style
et: Pildistiili eelvaade: @style
