AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Module
eu: Modulua

en: Inline
eu: Lerro berean

en: here
eu: hemen

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa

en: no preview
eu: Ez dago aurreikuspenik
