AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Language
id: Bahasa

en: Module
id: Modul

en: Inline
id: Sebaris

en: here
id: di sini

en: No preview
id: Tanpa pratinjau

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
id: Judul digunakan sebagai balon tip ketika pengguna mengarahkan kursor diatas gambar.

en: Alternative text
id: Teks alternatif

en: Preview image style
id: Pratinjau gaya gambar

en: no preview
id: Tidak ada pratinjau

en: The preview image will be shown while editing the content.
id: Pratinjau gambar akan ditampilkan saat menyunting konten.

en: Preview image style: @style
id: Pratinjau gaya gambar: @style
