AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Language
km: ភាសា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
km: ចំណង​ជើង​នឹង​ត្រូវ​​ប្រើ​ជា​ព័ត៌មាន​ជំនួយ នៅ​ពេល​អ្នក​ប្រើ​សំកាំង​កណ្តុរ​នៅ​ពី​លើ​រូប​ភាព​ ។

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន

en: no preview
km: គ្មាន​ការ​មើល​ជា​មុន

en: The preview image will be shown while editing the content.
km: ការ​មើល​រូបភាព​ជា​មុន​នឹង​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​ ខណៈ​ពេល​កំពុង​កែ​សម្រួល​មាតិកា ។
