AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Language
oc: Lenga

en: Module
oc: Modul

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: here
oc: aicí

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: Preview image style
oc: Estil de la previsualizacion de l'imatge

en: no preview
oc: sense previsualizacion

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.
