AI Sidekick (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Language
uk: Мова

en: Module
uk: Модуль

en: Inline
uk: В одному рядку

en: here
uk: тут

en: Don't display
uk: Не відображати

en: No preview
uk: Немає попереднього перегляду

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливної підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.

en: Modal
uk: Модальне

en: Preview image style: @style
uk: Попередній перегляд стилю зображення: @style

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
uk: Короткий опис зображення, використовуваний зчитувачами екранів і коли неможливо завантажити зображення. Це важливо для доступності.
