Sightengine (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Save
gl: Gardar

en: Mode
gl: Modo

en: Standard
gl: Estándar

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: Web services
gl: Servizos web
