Sightengine (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Save
oc: Enregistrar

en: Mode
oc: Mòde

en: Standard
oc: Estandard

en: Web services
oc: Servicis Web
