Sightengine (1.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: URLs
uk: URL-адреси

en: Save
uk: Зберегти

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Mode
uk: Режим

en: Standard
uk: Стандарт

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
