Sightengine (1.0.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: URLs
ar: روابط

en: Save
ar: حفظ

en: Mode
ar: النمط

en: Standard
ar: معياري

en: Web services
ar: خدمات الويب
