Sightengine (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Save
az: Saxla

en: Mode
az: Rejim

en: Standard
az: Standart

en: Web services
az: Veb xidmətləri
