Sightengine (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Save
be: Захаваць

en: Mode
be: Лад

en: Standard
be: Стандарт

en: Web services
be: Вэб-службы
