Sightengine (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Save
ca: Desa

en: Standard
ca: Estàndard

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Web services
ca: Serveis web
