Sightengine (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Mode
cs: Režim

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: Web services
cs: Webové služby
