Sightengine (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: URLs
da: URLer

en: Save
da: Gem

en: Client ID
da: Klient ID

en: Mode
da: Tilstand

en: Email addresses
da: E-mail-adresser

en: Web services
da: Web-services
