Sightengine (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Save
de: Speichern

en: Client ID
de: Client-ID

en: Mode
de: Modus

en: Email addresses
de: E-Mail-Adressen

en: Web services
de: Web-Dienste
