Sightengine (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Save
es: Guardar

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Mode
es: Modo

en: Standard
es: Estándar

en: Email addresses
es: Direcciones de correo electrónico

en: Web services
es: Servicios web
